Ekstra usługi w Petissimo

Petissimo nie jest tylko prostym sklepem internetowym. Próbujemy pomóc wszystkim poradami i przydatnymi usługami w dobrym i radosnym chowie małych zwierząt domowych. Poniżej możesz czytać o tych usługach! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące któregokolwiek z nich, nie wahaj się skontaktować się z nami!

Pomocne porady

U nas nie tylko po prostu możesz dokonać zakupów! W naszej kolumnie Pomocne porady możesz poczytać ciekawe i głównie pomocne porady, artykuły o poprawnym chowie psa oraz kota, od karmienia małych zwierząt domowych do rodzajów kleszczy w każdej tematyce. Służymy pomocą, jak wybrać karmę dla twojego pupila albo dlaczego jest to ważne jak masz wyczyścić uszy twojego psa.

Powiadomienie o wyczerpaniu

Powiadomienie o wyczerpaniu

Wam też przydarzyło się już, że przy ostatniej porcji zauważyliście, że skończy się karma waszego pupila? Jak problematyczne jest biegać i jeśli jest to bardzo potrzebne nawet znacznie drożej  zdobyć przyzwyczajone przekąski. W tym spróbujemy pomóc wam naszą usługą „Powiadomienie o wyczerpaniu”.  Ty możesz ustawić, od kiedy, w jakich odstępach czasowych i jakie produkty chciałbyć kupić na podstawie tego przez ile czasu twój pupil to skonsumuje i my w czasie wyślemy powiadomienie, za pomocą którego  jednym przycisnięciem przycisku możesz je także kupić.  

Jak to działa? 

1.        

1.       Zaloguj na stronę ze swoim e-mail adresem i hasłem. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany/a, wtedy zarejestruj siebie na stronie.  

2.       Poszukaj w sklepie internetowym ten lub te produkty, o których chciałbyś/łabyś otrzymać powiadomienie. Przy każdym produkcie (opakowaniu) znajdziesz jeden przyciskUlubiony, którym możesz włożyć między twoje ulubione. Złóż między twoje ulubione każdy taki produkt, o którym później chciałbyś/łabyś otrzymać powiadomienie.

3.       Na paśmie profilu znajdującego się na dole strony idź do punktu menu Ulubione 

4.       Śledź pomoc i stwórz swój własny timer, nawet kilka i nie musisz więcej zamawiać w ostatniej chwili!